חושבים על החלפת שיש במטבח? 

החלפת שיש במטבח מאפשרת ליהנות משדרוג המטבח וממשטח מרהיב המוסיף צבע ויוקרה. בין סוגי משטחי השיש למטבח בולטים משטחי הקוורץ המיוצרים מהרכב גבוה של קוורץ בשילוב מינרלים נוספים. בין משטחי הקוורץ הבולטים ניתן למנות את אבן קיסר ואבן הסיליסטון. למשטחי שיש המיוצרים מאבן סיליסטון יתרונות רבים ולכן הוא נפוץ ונעשה בו שימוש נרחב בבתים, במסעדות, בבתי קפה, במוסדות ציבוריים ובבתי חולים. על מנת לבחור בשיש המתאים ביותר למטבח שלכם הנכם מוזמנים לפנות לנציגי השירות של חברת אוהד תעשיות שיש למטבח.
שיש לבן למטבח
יש מגוון סוגים של משטחי שיש למטבח ולכן בבחירת השיש החדש יש להתייעץ עם אוהד שיש ולקבל ייעוץ מקצועי והתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. בין משטחי השיש הנפוצים ניתן למנות את משטחי השיש של אבן קיסר, שיש גרניט, שיש אוניקס ומשטחי שיש סיליסטון. בחברת שיש אוהד תוכלו לקבל מידע מפורט על כל סוגי השיש ואנו מציעים דגמים ייחודיים ומרהיבים של שיש. נשמח לייעץ עבורכם על שיש סיליסטון המיוצר ב- 12 סדרות שונות, בהן סדרת זן הכוללת 6 דוגמאות מרהיבות של מרקמים חלקים בצבעים מגוונים וייחודיים שלא ניתן למצוא באף שיש אחר, משטחי השיש מהסדרה המיתולוגית ובה 9 סוגים שונים בצבעים מקוריים וסדרת האבן היפהפייה המוסיפה נופך מושלם ויוקרתי לכל מטבח ובה 4 מרקמים שונים וייחודיים. השיש מיוצר מ- 95% קוורץ וחמישה אחוזים של פולימרים ומינרלים שונים המעניקים למשטח את החוזק והעמידות הגבוהה ואת הגוונים המרהיבים שלא ניתן למצוא באף שיש אחר. שיש אוהד מציע לכם מחירים משתלמים ועבודה ברמה גבוהה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לפני החלפת השיש במטבח וליהנות מייעוץ ומשירות מתקדם, איכותי וייחודי.
מגוון דגמים וצבעים של שיש סיליסטון

אם החלטתם על החלפת שיש במטבח נשמח לייעץ עבורכם ולעזור לכם בבחירת השיש החדש למטבח שלכם. אנו מספקים מגוון משטחי שיש, בהם שיש גרניט, שיש אוניקס, שיש מאבן קיסר ומשטחי שיש מרהיבים וייחודים סיליסטון. משטחי השיש סיליסטון נחשבים לבחירה מועדפת בגלל החוזק הרב, העמידות ארוכת השנים ובעיקר בגלל מגוון הדוגמאות, המרקמים והגוונים שאין באף סוג אחר של שיש. שיש סיליסטון מיוצר בספרד וכולל כ- 95% קוורץ. במהלך הייצור מוסיפים לשיש חומר אנטי בקטריאלי ולכן משטחי שיש סיליסטון מונעים הצטברות חיידקים ובקטריות והם מתאימים גם לאוכלוסיה הדתית ולשומרי המסורת.  נשמח להציע עבורכם שלל דוגמאות מתוך 12 הסדרות השונות של השיש ולהתאים את השיש בהתאם לדרישות העיצוב שלכם ואופי השימוש בשיש. ניתן לבחור משטחי שיש סיליסטון בעובי 12 מ"מ, 20 מ"מ ו- 30 מ"מ ואנו מתחייבים לייצור השיש לפי מידות באיכות גבוהה, להתקנה מקצועית, לאחריות לחמש שנים ולמחירים המשתלמים בארץ. 

החלפת שיש במטבח

סוגי שיש למטבח

 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..