כמה עולה שיש למטבח ?
מעוניינים לדעת כמה עולה שיש למטבח ?    צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית - ללא כל התחייבות!

חברת "אוהד- תעשיות שיש למטבח" הוקמה במטרה להעניק ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בבחירת משטחי שיש למטבח. החברה מציעה שירות אדיב וייחודי לכל לקוח על מנת להתאים את השיש הנכון ביותר למטבח של הלקוח והחברה מתחייבת למחירים הוגנים ואטרקטיביים. החברה מציעה משטחי שיש מאבן סיליסטון (SILESTONE) המאופיינים במראה טבעי ומתוחכם ובעמידות גבוהה לקור וחום, חסינות מפני כתמים וחוזק רב. צוות החברה ישמח לייעץ עבורכם בבחירת משטחי אבן סיליסטון בעוביים שונים וממגוון רחב של צבעים, מידות וגימורים. מחירי השיש משתנים בהתאם לסוג השיש ואיכותו, עובי השיש, מידות וסוג הגימור של המשטח. צרו עמנו קשר ונשמח לענות לכם על השאלה כמה עולה שיש למטבח?
יש מגוון סוגי שיש למטבח, והנפוצים בהם הם שיש גרניט, שיש אבן קיסר, שיש אוניקס ושיש סיליסטון. שיש גרניט נחצב באופן טבעי בעוד שיש אבן קיסר ושיש סיליסטון מיוצרים באופן סינתטי. בשנים האחרונות תופסים משטחי השיש מאבן סיליסטון נפח הולך וגדל במטבחים בגלל היתרונות של השיש. שיש סיליסטון מאופיין בעמידות גבוהה וחוזק רב, הגנה אנטי בקטריאלית ומראה מרהיב. יש 12 סדרות של שיש סיליסטון הנבדלות במראה, בגוונים ובמרקם. בין הסדרות של השיש הייחודי סדרת מסופוטמיה עם המראה הקלאסי והמרשים, סדרת טרופיקל פורסט הכוללת גוונים בהירים וכהים, וסדרת לייף המאופיינת בצבעים בוהקים ומרשימים במיוחד. בבחירת השיש למטבח יש להתחשב בפרמטרים רבים כגון: עיצוב, איכות, חוזק, עמידות, עובי, מידות, צבעים וכמובן מחיר. שיש אוהד מציע מחירים אטרקטיביים וחוסך עבורכם את פערי המחירים של אולמות התצוגה. אנו עומדים לשירותכם ונשמח לייעץ לכם ולענות לכל בקשה או שאלה, לרבות שאלת מליון הדולר- כמה עולה שיש למטבח?. אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר ונשמח לעזור לכם להתאים שיש איכותי התורם לעיצוב המטבח במסגרת התקציב העומד לרשותכם.

טווח מחירים רחב
כמה עולה שיש למטבח? על מנת שנוכל לענות לכם על השאלה עליכן לדעת כי טווח המחירים של משטחי השיש משתנה מפרויקט לפרויקט ולסוג השיש יש השפעה רבה על קביעת המחיר, כמו גם גודל המשטח ורמת הגימור. שיש אוהד מציע מבצע למשטחי שיש אבן קיסר החל מ- 450 ₪ למ"ר, לא כולל קנטים לפתחי כיור וכיריים. צוות החברה עומד לשירותכם על מנת לעזור לכם בבחירת השיש למטבח ונשמח לפעול על פי התקציב העומד לרשותכם ולהמליץ לכם על סוג השיש המתאים ביותר עבורכם והאיכותי ביותר. בהגשת הצעת המחיר נדאג לציין את מחיר הקנטים, עלות ההובלה ומחיר ההתקנה כך שתוכלו לדעת מראש בדיוק כמה יעלה שדרוג השיש במטבח שלכם ולהשוות מחירים. שיש אוהד מתחייב למחירים האטרקטיביים ביותר לכל סוגי השיש, לרבות שיש סיליסטון. 

כמה עולה שיש למטבח ?

סוגי שיש למטבח

 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..