מבצעים על שיש סיליסטון

 
לרענן את החיים
בעבר קישוט קירות הבית עם טפטים, היה נחשב לעיצוב מודרני ופופולארי במיוחד. בכל פעם שרצו להתחדש, להחליף אוירה, לעשות שינוי קטן, היו מחליפים טפטים. הקירות הצבעוניים, מלאי ההדפסים משכו את רוב תשומת הלב, והרהיטים העתיקים השלימו אותם בצורה טובה. היום, השימוש בטפטים הוא הרבה פחות שכיח ולאביזרים בבית יש אפשרות משמעותית יותר לבלוט. בעידן של היום אפשר לשלב את ההדפסים שהיו בעבר נחלת הטפטים בלבד, בתוך חלק מהרהיטים של הבית. כך, ארונות המטבח כבר לא חייבים להיות חלקים ויכולים להציג נוף של עיר או כפר. בהתאם למגמות העכשוויות של עיצוב בתים בכלל ומטבחים בפרט, השיש הישן והמוכר של המטבח אינו רק משטח עבודה אלא מוקד עיצובי מהותי.
 
שיש סילסטון – הדבר החם הבא
 
שיש סילסטון למעשה מתבסס על אבן הסילסטון, שהינה אבן מרכזית ביצירת משטחי שיש. האבן מיוצרת בספרד מורכבת בעיקר מקוורץ וממעט פולימרים. היתרונות הנהדרים של שיש סילסטון הם החוזק שלו, כושר הספיגה, עובדת היותו חסין לכתמים ובמקביל אלסטי. שלל תכונות אלו הופכות אותו מתאים גם כשיש למטבח וגם כשיש לריצוף הבית.  כל זאת בנוסף כמובן, למבחר הצבעים המרהיב שהופך את הבחירה לחגיגה אחת גדולה. אז אם אתם מעוניינים לבצע החלפת שיש, רצוי שתדעו שאצלנו, בחברת אוהד תעשיות שיש למטבח, תוכלו ליהנות בימים אלה ממש ממגוון מבצעים על שיש סילסטון. כך תוכלו גם ליהנות מהעוצמה של השיש וגם לא לחרוג מהתקציב שלכם ואולי אפילו תצאו עם עודף מול התקציב המקורי.  
 
לקבל בית עם גימור מצוין במחירים סבירים
 
אנו באוהד תעשיות שיש למטבח מציעים לכם אפשרות להשלים את עיצוב הבית והמטבח במחירים סבירים ונוחים. אנוף את השיש המובחר ביותר במגוון דוגמאות, צבעים ומרקמים במחירים אטרקטיביים. אל תתמהמהו, זו הזדמנות ממש משתלמת. שיש הוא אלמנט חשוב ביותר ולפעמים החלפת שיש במטבח יכולה לשנות את כל מראה הבית. באתר תוכלו להביט בהיצע הרחב, תוכלו למצוא מגוון מבצעים על שיש סילסטון ובמקביל לגלות מה הכיוון העיצובי שמדבר אליכם. כאן תמצאו מידע מקצועי ואמין על הרכב השיש וייצורו, כמו גם קטלוג מלא של דגמים וצבעים לכל סוג שיש שמוצע לכם, הכול בהתאם לכיס שלכם, לגודל המטבח ולטעם האישי שלכם.
 
האם להחליף שיש רק במטבח?
תלוי מה המטרה, אבל לפעמים לזרוק פיסת צבע בחדר האמבטיה על ידי החלפת השיש מצבע לבן סטנדרטי לורוד פוקסיה או אדום אש, יכול ליצור שינוי מרענן לחדר כולו. אורחים שיבקרו לא יבינו מה בדיוק השינוי  הגדול שעשיתם, כשבסך הכל רק החלפתם שיש.
עם המבצעים הנוכחיים אצלנו, בחברת אוהד תעשיות שיש למטבח, אפשר להפליג קדימה בדמיון ולהתקדם עוד שלב לבית שתמיד רציתם בשבילכם. כי עכשיו האפשרויות הרבה יותר רחבות, אינספור צבעים ומרקמים פשוט מחכים לכם, השאירו פרטים ואנחנו כבר נציע לכם הצעה ממש משתלמת.
 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..