מחיר שיש סיליסטון

 
כל מה שרציתם לדעת על אבן הסיליסטון
 
אם אף פעם לא שמעתם על אבן סיליסטון, כנראה שאתם לא בעסקי השיש וכפי הנראה לא החלפתם או רכשתם מטבח לאחרונה. אבן הסיליסטון משמשת לייצור משטחי שיש של הדור המתקדם העדכני וכיום רבים משתמשים בה, כך שלא ייתכן שהייתם מפספסים את שיש סיליסטון אם הייתם מחפשים שיש. בניגוד למשטחי שיש טבעי שיכולת המשחק בהם נמוכה, ושהיותם טבעיים מעידה מראש על הצבע שבו יהיו, שיש מאבן סיליסטון מאפשר לדמיון להתפרע ולמעצבים חופש פעולה ניכר, הן בדוגמאות השונות והן בצבעים העזים והבוהקים.
 
מה מאפיין את אבן הסיליסטון?
 
לאבן זו יש תכונות מדהימות שבזכותן משטחי השיש של סיליסטון הם מהמובילים ברשימת המכירות. אבן הסיליסטון מורכבת ברובה כ-95 אחוזים מקוורץ, אלמנט זה מאפשר למשטח שיש מסיליסטון להיות עמיד בפני כתמים ושריטות, לשמור על ברק ולגלות חוזק מרשים הרבה יותר מזה של שיש טבעי. אם תוסיפו לתכונות הללו את העובדה שגם מחיר שיש סיליסטון, אצלנו בחברת אוהד תעשיות שיש למטבח, הוא מחיר שווה לכל כיס, תבינו למה זה השיש הנבחר. בחברה שמבינה ענין במשטחי שיש ועוסקת בתחום כבר למעלה משלושים שנה, יודעים לזהות מוצר מצליח, כך שזה יוצא ניצחון מוחלט מבחינתכם, מוצר אטרקטיבי, איכותי, עם עיצוב מגוון וחדשני במחירים נמוכים משמעותית.
 
מה מייחד את אבן הסיליסטון?
 
אבן הסיליסטון מיוצרת בספרד, תוך שימוש בטכנולוגיות שיכולות להתאים את מאפייני משטח השיש לצורכי הלקוחות. כך מייחדת את אבן הסיליסטון העובדה שהיא כבר מעניקה הגנה אנטי בקטריאלית, בזכות חומר שהוחדר אל האבן במהלך ייצור משטח השיש. הייחודיות הזו הופכת את משטחי שיש סיליסטון למבוקשים ביותר בבתי חולים ובמקומות שבהם ההגנה מפני חיידקים היא קריטית. אצלנו, בחברת אוהד תעשיות שיש למטבח, מחיר שיש סיליסטון מקזז את העלויות הגבוהות של אולמות תצוגה מיותרים. את ההבדל במחיר, אתם תרגישו עם עודף בכיס שלכם. את מגוון האפשרויות הרחב, עשרות הדגמים, הצבעים והדוגמאות תוכלו לבחון בעצמכם בקטלוג העשיר שנמצא ממש פה באתר, ולכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים לפנות אלינו.

החופש של סיליסטון
 
אם תעשו את הצעד המשמעותי הזה, ותרכשו משטח שיש של סיליסטון למטבח, לא רק שלא תצטערו, אלא תחוו קפיצה בחוויית הבישול שלכם וההנאה הכוללת מן המטבח. כי מעבר לחוזק של שיש סיליסטון, לצבעים המרהיבים ולעובדה שהוא מונע חיידקים, שיש סיליסטון מאפשר לכם להפסיק לחשוש שמא תזיקו לשיש, תשרטו אותו או תפגעו בו עם חומר ניקוי חזק מדי, החשש הזה יפוג מחייכם. מעתה תוכלו לנקות את השיש עם כל חומר ניקוי שרק תרצו ובביטחון מלא שהמראה שלו יישאר מבריק כמו ביום הקניה.

השאירו פרטים כאן באתר ואנחנו כבר מחזור אליכם עם מחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד.
 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..