מחיר שיש קיסר

 
איך לשמור על השיש שלכם?
 
משטחי שיש בדרך כלל נפגוש במטבח הביתי, בכיורי חדרי אמבטיות ובמקומות מסוימים כריצוף. כיוון שמדובר בפריט שמשמש אותנו שנים רבות, חשוב לדעת איך לשמור עליו לאורך זמן, כך שיראה טוב וכמו חדש. אחד הדברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים לשפוך חומרי ניקוי על משטח השיש שלכם הוא מה סוג השיש ומאיזו אבן הוא מורכב. כי כל סוג שיש מצריך טיפול אחר. לכן, כשאתם מחליטים לרכוש שיש חדש, כדאי לדעת מה הדבר האפקטיבית ביותר לנקות אותו, על מנת לשמור על הברק והאיכות של השיש.
 
איך לנקות שיש אבן קיסר?
משטח שיש מאבן קיסר הוא אחד הנפוצים במחוזותינו. זאת כיוון שמדובר באבן איכותית ויפה שמאפשרת מרחב חופשי של גוונים וצבעים. עכשיו למשל תוכלו ליהנות ממשטח שיש קיסר במבצע מיוחד. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח מחיר שיש קיסר נמוך משמעותית ומאפשר לכם ליהנות מהיופי והזוהר של אבן קיסר בלי לשלם הון על רשתות המחזיקות באולמות תצוגה נרחבים ויקרים. אם בחרתם ללכת על אבן קיסר, חשוב לדעת שמדובר באבן עדינה ולפיכך רגישה לטיפול, לכן חשוב לא להשתמש בתכשירים אגרסיביים מדי כמו אקונומיקה ומסירי שומנים למיניהם. הניקוי כדאי שיתבצע עם חומרים עדינים ומותאמים שנמרחים על מטלית, שמעבירים על השיש ואחר כך מקנחים עם מים נקיים לא חמים מדי.
 
איך אפשר לשמור על שיש אבן קיסר מפני נזקים?
השאלה מאוד רלוונטית, כי אם פרגנתם לעצמכם שיש אבן קיסר אז בטח שתרצו ליהנות ממנו למשך שנים ארוכות. כאן באתר תוכלו להתרשם ממבחר הדגמים המכובד ולבחון את מחיר שיש קיסר המוזל ממש כעת. ועדיין, גם במחיר מבצע אתם רוצים ליהנות מהשי האיכותי למשך זמן, לכן, חשוב לדעת שאבן קיסר לא מגיבה טוב לדברים רותחים, לכן יש להימנע מכך ולהשתמש במשטחים מיוחדים שעליהם ניתן להניח את הסירים החמים. מעבר לכך מומלץ לא להכביד על השיש עם מוצרים כבדים מדי, ודאי שלא לעמוד על עליו. הקפדה על כללים אלו תאפשר לכם ליהנות מהשיש הנפלא לאורך שנים.
 
האם כדאי לי לרכוש שיש אבן קיסר?
 
זה כמובן ענין של העדפה אישית, הן מבחינת הצרכים שלכם ממשטח השיש והן מבחינת העדפות הטעם האישי, הגנון והעיצוב. אבל מדובר בשיש איכותי ביותר ומוביל בתחומו. כל זמן שמפקידים על הנחיות הטיפול והתחזוקה, שהן בסיסיות ביותר ולא קשות לשמירה, תוכלו ליהנות מהשיש במשך שנים רבות. והצבעים המיוחדים והמגוונים של שיש אבן קיסר מאפשרים לכם להתאים בדיוק לסגנון המטבח שלכם ולבנות את מטבח החלומות במחירים ממש סבירים ובאיכות גבוהה.
 
אז אל תוותרו על החלום, התרשמו מהמבחר ומהמחירים הנוחים ותאמו לכם פגישה עם נציג מטעמנו שיציע לכם הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית במיוחד, הצעה שלא תוכלו לעמוד בפניה. 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..