סוגי שיש למטבח

בחירת שיש למטבח הינה החלטה חשובה ומשטח השיש תורם לעיצוב המטבח ויעניק לו את המראה הסופי. בחירת שיש למטבח יש לבצע רק לאחר ייעוץ והתאמת השיש הנכון ביותר. יש מגוון רחב של סוגי שיש למטבח, אבנים טבעיות כגון אבן גרניט או אבן חברון, אבנים סינתטיות כגון אבן קיסר ואבן סיליסטון, משטחי אוניקס. כאשר בוחרים שיש למטבח חשוב להתייחס לפרמטרים הבאים: עיצוב ומראה, עמידות השיש, ייצור והתקנה מקצועיים, תקציב. חברת אוהד תעשיות שיש למטבח מזמינה אתכם ליהנות מייעוץ מקצועי ואתם יכולים לחסוך את פערי התיווך של אולמות התצוגה וליהנות ממחיר אטרקטיבי ומעבודה ברמה הגבוהה ביותר.
סוגי שיש למטבח - שיש לבן למטבח
שיש טבעי או סינתטי    
שיש אוהד מייעץ לכל לקוח כיצד לבחור ולהתאים את משטח השיש המתאים ביותר עבורו, הן מבחינת עיצוב ושימוש והן לפי התקציב של הלקוח. שיש טבעי כגון גרניט וחברון נחשב לעמיד וכל משטח ייחודי ושונה מעט בעוד שיש סינטטי מוצע בשלל דוגמאות, מרקמים וצבעים וכל משטח דומה לרעהו. שיש סינתטי כדוגמת סיליסטון חזק יותר משיש טבעי ומיוצר מ- 95% קוורץ ו- 5% פולימרים ומינרלים נוספים המעניקים לו את הגוון והסגנון הרצוי. כאשר בוחרים בשיש סיליסטון או במשטחי שיש מאבן קיסר זוכים למראה הומוגני במטבח. סוגי שיש למטבח נבדלים ברמת העמידות לחום ובתחזוקה הנדרשת לשמירה על מראה השיש לאורך זמן. שיש טבעי יש לתחזק וחשוב לשמור עליו על מנת שלא יקבל בקיעים, לכן רבים בוחרים בשיש סיליסטון החזק עליו ניתן להניח סירים חמים ללא חשש. בתהליך הייצור של שיש סיליסטון מוסיפים לאבן חומר אנטי בקטריאלי המבטיח עמידות מפני חיידקים ובקטריות. שיש טבעי יש לנקות בחומרים מומלצים בעוד שיש סינתטי קל יותר לנקות וניתן ליהנות מהמראה הייחודי לאורך זמן.

מגוון דוגמאות
שיש סיליסטון נמצא בשימוש נרחב בשוק ומועדף על ידי אדריכלים, חברות בנייה ומעצבי פנים. השיש מיוצר בספרד ונמכר ב- 12 סדרות מרהיבות ביופיין. ניתן לבחור בסדרת נובלה ובה 6 דוגמאות בגווני אפור עד שחור. סדרה זו מזכירה את השיש הטבעי ומעניקה גוון מיוחד למטבח ומראה יוקרתי. למטבח מעוצב וססגוני ניתן לבחור בסדרת YOU2LOVE או בסדרת לייף. סדרת YOU2LOVE כוללת שתי דוגמאות- LOVE בגוון ורוד ו- YOU בגוון סגול בהיר. בסדרת לייף (LIFE) חמישה גוונים עזים- כתום בהיר (Amarillo Dream), כתום (Naranja Cool), כחול (Azul Enjoy), מג'נטה (Magenta Energy), ירוק (Verde Fun). אם אתם מעוניינים במראה ייחודי ומרהיב למטבח כדאי לבחור באחת הדוגמאות המרהיבות של שיש סיליסטון וצוות השירות של שיש אוהד עומד לרשותכם וישמח לייעץ, להמליץ ולעזור בבחירת משטח השיש למטבח שלכם.   
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..