קטלוגים של שיש קיסר

 
השיש שיכניס לכם צבע לחיים
במטבחים היפים של פעם, בזמנים עברו, היה נהוג לעצב ארונות עם דלתות זכוכית או להשאיר מדפים פתוחים. אלה אפשרו לבעלי הבית להציג לראווה את כלי החרסינה היפים, זו הייתה הדרך לקשט את אזור המטבח ולהכניס קצת צבע ומאפיינים ייחודיים למטבח הקלאסי. פיתוחי הפרחים הצבעוניים על הצלחות והכוסות הביאו את הצבעוניות שהייתה חסרה לארונות, לרצפות ולשיש שבדרך כלל היו בגוונים בהירים או גווני אדמה ועץ. היום, העולם התקדם והתפתח ועם הקדמה וההבנה שהלקות רוצים צבע בחיים, ישנן אפשרויות רבות אחרות להתחדשות, לצבעוניות ולקישוט הבית.
 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
קווים נקיים בשלל צבעים
אם בעבר נהוג היה להשקיע בפיתוחים ודוגמאות על העץ, במטרה ליצור אפקט עיצובי מיוחד, הרי שהיום המגמה השולטת היא דווקא קווים נקיים, בלי פיתוחים ואפילו בלי ידיות. הידיות ששימשו עד לא מזמן לקישוט ארונות המטבח, הפכו למיותרות, כשהקדמה חדרה לארונות ומאפשרת פתיחה וסגירה באמצעות מגע היד בלבד. אז במטבחים כאלה שנראים כמו המשך של הקיר, רק בצבעים אחרים, אפשר לקשט באמצעות משטחי השיש. כיוון שמשטחי השיש בימינו לא עשויים רק משיש טבעי ויש מבחר אופציות כמו שיש קיסר, שיש סיליסטון ועוד, אפשר להכניס לתוך המשטחים צבעים עזים ובוהקים, מרקמים מיוחדים ודוגמאות לפי בקשה.
 
מה מאפשר את שלל הצבעים במשטחי השיש?
שיש אבן קיסר אפשר להשיג למשל בכל צבע, יתרון גדול כי זה מאפשר להתאים לכל מטבח ולכל חלל. אבן הקיסר עשויה ברובה מקוורץ בתוספת פיגמנטים שמאפשרים את הצבעים השונים. הייצור הזה מרחיב את סל האפשרויות של הלקוחות הפוטנציאליים. גם במובן היכולת לבחור צבעים ממגוון רחב וגם מבחינת חוזק ועמידות השיש לטובת עבודה עליו שנים קדימה. כי אין בעיות של רטיבות, של חום או של שריטות. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח תוכלו להתרשם מתוך קטלוגים על שיש קיסר ולמצוא את הדגם שחשקתם בו, בין אם מדובר על משטח שיש למטבח, לחדר האמבטיה או לריצוף הבית. הקדמה מאפשרת לכם להרשות לעצמכם יותר חופש יצירתי ולא להסתפק רק במה שהטבע מציע.
 
האם אפשר להתרשם מסוגי השיש באינטרנט?
ודאי. כמו בתחומים אחרים, החיים נעשים נוחים יותר לכם, הלקוחות והרשת האינטרנטית בהחלט יכולה לסייע ולאפשר לכם חיסכון של זמן ואפשרות להתרווח ולעיין בשלל קטלוגים על שיש קיסר בנוחות של הבית שלכם. ממש פה באתר החברה יש לכם אפשרות לבחור בדיוק את הגוון הרצוי לכם משלל הקטלוגים המוצעים שם של אבן קיסר כמו גם של סוגי שיש אחרים. כך תוכלו להגיע לפגישה עם נציג המכירות, כשבאמתחתכם כבר ידע לגבי סוג השיש והדגם שמעניין אתכם.

אז חבל על ההתלבטות, שיש אבן קיסר על כל האיכויות שלו ושלל גווניו ממתין לכם באתר ובחנות. שתהיה קניה נעימה ומוצלחת, נציג שלנו כבר ממתין לכם עם מחיר אטרקטיבי.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..