שיש אבן קיסר למטבח

חברת אוהד תעשיות שיש למטבחים מאפשרת כיום לכלל הציבור ליהנות ממוצר איכותי ומוביל במחירים הנמוכים ביותר בענף השיש בישראל. החברה צברה לא מעט ניסיון בתחום, והחלה להרחיב את פעילותה בשנים האחרונות לשאר חלקי הארץ. מפעלי החברה ממוקמים באזור התעשייה ברקן וכאמור לאחרונה ניתן להבחין בהתרחבות העסק בפריסה ארצית. החברה שמה דגש על הליך של קנייה חווייתי, מהיר חדשני וחכם. אם גם אתם מחפשים שיש אבן קיסר למטבח מעוצבת ואיכותית אין ספק שהחברה של אוהד היא הפיתרון.

היכן הכי כדאי לרכוש שיש אבן קיסר למטבח?
חברת אוהד לשיש מתמחה בעיקר בייצור ושיווק שיש למטבחים ואמבטיות. אנו מזמינים אתכם עוד עתה לקחת חלק בחוויית קנייה מיוחדת ומודרנית שתאפשר לכם ליהנות לא רק ממוצר איכותי אלא גם מחיסכון כספי משמעותי. צוות העובדים בחברה מורכב ממיטב המומחים בתעשיית השיש ונועד להעניק לקהל הלקוחות מענה מקצועי ומהיר עבור כל שאלה או בקשה שעשויה להתעורר. החברה של אוהד מושתת על מתן יחס אישי מסור ואדיב לכל לקוח ועל התאמה מקסימאלית בין רצונותיו של כל לקוחת לבין מרכיבי המטבח העיקריים.
שיש כהה למטבח
החברה מתחייבת לאמינות מלאה ולעמידה בלוחות הזמנים, ועל כך יעידו לקוחותיה המרוצים והמסופקים שעובדים מולה כבר שנים ארוכות.
יכנסו עוד עתה לאתר הבית של החברה והתחילו להתרשם ממגוון עצום של דגמי שיש אבן קיסר למטבח. קטלוג המוצרים של חברת אוהד לשיש מורכב מארבע קולקציות עיקריות: קלאסיקו סופרמו, מוטיבו וקונצ'טו. להלן הסבר מפורט אודות שלושה דגמים נבחרים מכל קולקציה. נתחיל בקולקציית קלאסיקו בדגם מספר 2430 המגיע בצבעים מגוונים של ירוק או אדום.
דגמים מקולקציית סופרמו וקלאסיקו
דגם 2430 מקולקציית קלאסיקו הוא בעובי של 20 מ"מ ומגיע בגימור מבריק. צבעו יכול להיות ירוק או אדום והמרקם שלו עדין וסטנדרטי יחסית. עבור מי מביניכם שחובבים את המראה הפשוט והנקי מומלץ לבחור בדגם זה. קולקציית סופרמו גם היא מציעה מבחר עשיר של דגמי שיש אבן קיסר למטבח וביניהם דגם 1350 בצבעים של אפור כהה ובמרקם ייחודי בעל צורניות מרתקת ומרשימה. ניתן לשלב את הדגם האמור במטבחים או באמבטיה,בהתאם לעיצוב ולרכיבים הדומיננטיים של החלל.

קולקציית מוטיבו
בקולקציית מוטיבו אנו ממליצים לכם לעיין בדגם מספר L3100 שניחן במראה יוקרתי במיוחד עם טקסטורה של צורות נפלאות דמוי פרחים ועיטורים שונים. ניתן להשיג את הדגם האמור בכל מיני ווריאציות בהתאם להעדפותיכם האישיות. עובי הדגם הוא 13 מ"מ מגיע בגימור מבריק מט או ויינטו ובטווח סטנדרט. חשוב להימנע מהנחה של דברים חמים כמו סירים או תבניות לוהטות על גבי כל סוגי משטחי שיש אבן קיסר. 

קטלוג אבן קיסר

 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..