שיש סיליסטון קטלוג

רק הבשלן קובע
 
תמיד אומרים שאחד המבחנים המרכזיים לזוגיות הוא השלב שבו מחליטים בני הזוג על רכישת בית, מעבר דירה, שיפוץ גדול או בנית בית בעצמם. אין ספק שכל אחת מהאפשרויות היא סיטואציה מלחיצה בפני עצמה, שכוללת התחייבויות כספיות גדולות ולטווח ארוך ומבקשת מבני הזוג לקבל החלטות הרות גורל על הדרך שבה ייראו חייהם בעתיד הקרוב ולפעמים גם הרחוק. לא פשוט בכלל. לכן, אם אפשר להעניק לאחד מבני הזוג את האחריות הבלעדית על עיצוב המטבח, זה יכול להוריד מכם לחץ רב.
 
באיזה שלב מומלץ לזוג לעבור דירה?
זה כמובן משתנה ומאוד אישי, אבל בגדול מומלץ לזוג לעשות צעד משמעותי כמו רכישת דירה או שיפוץ גדול אחרי שהם כבר מכירים מספיק טוב אחד את הרגישויות של השני ומניחים שיוכלו להתמודד עם מצבים מלחיצים ועם רצונות שלפעמים מתנגשים של כל אחד מהם. אחד הטיפים שיכולים לעזור בסיטואציה כזו הוא להחליט מראש על תקציב לכל דבר, על האלמנטים המהותיים עבורכם בבית החדש, אלה ששניכם מספיק לגביהם. כמו כמות חדרים, עלות כוללת, עיצוב קלאסי או חדשני וכו'. אחרי שהסכמתם אפשר לעבור לחלקים שעליהם יש ביניכם חילוקי דעות. לגבי המקומות האלה יעזור מאוד אם כל צד יבוא מוכן אם הרצונות שלו וכך תוכלו להתחיל משא ומתן.
 
איך לנהל משא ומתן על עיצוב הבית?
כשכל אחד מגיע עם רשימה ברורה של מה הוא אוהב ומה חשוב לו אפשר לראות כמה רחוקים אתם או לא בעמדותיכם. ואז להחליט מי מתפשר על מה. טיפ שיכול לעזור בהקשר זה הוא לחלק ביניכם את החדרים שאתם לא מסכימים על העיצוב שלהם. כל אחד יהיה אחראי על חדר מסוים מא' ועד ת'. כמובן שהחלוקה למי אחראי על איזה חדר היא פונקציה של השימוש בחדר. מי שסביר שישתמש יותר בחדר העבודה מן הסתם הגיוני שהוא יהיה בעל הטון בבחירת העיצוב שלו, אותו הגיון נכון להפעיל גם על עיצוב המטבח. הבשלן המרכזי הוא המשתמש העיקרי, בטח שבמשטח השיש ולכן לא זכות הראשונים בבחירת סוג השיש וצבעו.  אם החלטתם ללכת על שיש סיליסטון קטלוג מלא שלו עם כל הדוגמאות והצבעים תוכלו למצוא כאן אצלנו באתר.
 
מה היתרונות של שיש סיליסטון?
אחד היתרונות של השיש הוא שאפשר להתאים במדויק את גוון השיש לארונות המטבח, לצבע שבקיר או לכל דבר אחר שבא לכם. הוא יכול להשתלב הן במטבחים קלאסיים כמו גם בכאלה חדשניים יותר. בכל מצב שאתם חושבים על שיש סיליסטון קטלוג זה הצעד הראשון מבחינתכם. אחרי שתהיו סגורים על גוון, תעברו למחיר. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח, חברה מנוסה ומקצועית, ידאגו לכם למוצר איכותי במחירים נוחים במיוחד.

 
אז אם אתם הבשלנים בבית, בואו להתחדש עם שיש סיליסטון.
נציג המכירות שלנו מחכה לכם עם הצעה ממש מעולה, צרו קשר כבר עכשיו. 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..