שיש קיסר למטבח

שיש קיסר למטבח
השיש שיהפוך אתכם לעדכניים
אין ספק שלשנות עיצוב ולהשקיע כסף במראה של הבית שלכם רק כדי שהאורחים יחמיאו לכם, זה לא רעיון כל כך טוב. אבל אם כבר בא לכם שיפוץ או אולי הגיע זמן להתחדש ועל הדרך תקטפו מחמאות, מה טוב. ברור שהבחירה באלמנטים שירכיבו את הבית שלכם צריכה להיות שלכם ושלכם בלבד, בהתאם לטעם האישי שלכם, לצרכים הפרקטיים שלכם וכמובן לתקציב שאתו אתם עובדים. זה בסדר להתייעץ עם חברים, בני משפחה ואני מקצוע, אבל הכי חשוב שתקשיבו ללב שלכם ותלכו עם מי שאתם, בין אם אתם בוחרים כורסא נוחה לסלון או משטח שיש למטבח. 

איך אבחר שיש ואני לא איש מקצוע?
שאלה טובה. אלא שממש לא חייבים להיות איש מקצוע כדי לבחור שיש נכון ומתאים לכם. בהחלט יש מקום להתייעץ ולהקשיב לאנשי מקצוע. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח תוכלו לפגוש אנשי מקצוע, שכבר למעלה משלושים שנה עוסקים בייצור שיש ויוכלו לתת לכם את כל המידע הנחוץ וכמובן לספר על המבצעים האחרונים למשטחי שיש קיסר למטבח כמו גם למשטחי שיש אחרים. אך לפני שניתן לאיש מקצוע, מנוסה ככל שיהיה, להחליט עבורנו, כדאי שנשתף אותו במה שחשוב לנו ובמה שאנו מצפים לקבל ממשטח השיש. 

איך להתכונן לפגישה עם איש מקצוע בתחום השיש?
לכן כדאי להגיע לפגישה מוכנים, אחרי שעשינו בירור עם עצמנו מה חשוב לנו. מומלץ להכין רשימה שתגדיר מה העיצוב המועדף עליי – האם אני מעדיף סגנון חדשני, מודרני, קלאסי או אולי כפרי? מה התקציב שלי? בכל רמת תקציב אפשר להתאים שיש לפי הטעם שלי. מה המידות של השיש שאתם רוצים? האם השיש צריך להיות ישר או אלכסוני, עם הרבה חיתוכים או מעט? וכמובן, כדאי להתרשם ממבחר סוגי שיש, דוגמאות וצבעים מבעוד מועד. התרשמות שתוכלו בנקל לעשות כבר עכשיו באתר . פה אפשר לקרוא קצת על כל סוג שיש, להבין מה יותר מתאים לכם ולהתרשם מהמבחר העצום שיש לחנות להציע לכם. 

אם אני יכול לבחור באתר, מה יעזור לי איש מקצוע?
שאלה מעולה. איש מקצוע יוכל לאשש או להפריך את המחשבות שלכם וההעדפות שלכם בהתאם למגבלות שתציינו בפניו. כי ברגע שתגידו מה הטעם שלכם, מה מגבלות המידות ומה סדר גודל התקציב תוכלו לקבל רשימת אפשרויות ומחירים על שיש קיסר למטבח או שיש סיליסטון וכדומה. זה יאפשר לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם ולדעת שאתם בידיים בטוחות, עם השילוב הנכון של הצרכים שלכם וחוות הדעת של איש מקצוע. עם המידע המדויק שאיש המכירות יספק לכם, תוכלו לבצע הזמנה ולהתחדש בשיש עדכני ומרהיב. שיש איכותי וחדש שגם מתאים לכם וגם ישדרג לכם את כל הבית ויביא לכם מחמאות בשפע מכל מכריכם.

 
עכשיו ממש הרגע תתקשרו ותיהנו מהצעה משתלמת במיוחד. 

 

הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..