שיש קיסר למטבח

שיש למטבח אפור
חברת אוהד תעשיות שיש למטבחים הוקמה בשנת 1979 כמפעל משפחתי על ידי דודו של מנהל המפעל הנוכחי, אוהד טייב. מאז ועד היום החברה חרטה על דגלה את כל נושא השירות והיחס האישי, מהם נהנים לקוחות החברה. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי שיש קיסר למטבח, כאשר על חלקם נרחיב את היריעה בשורות הבאות. אולם ראשית ברצוננו להציג בפניכם את התכונות הנפלאות של אבן הקיסר, שלמעשה הפכו אותה להיות מזוהה עם כמה מהרכיבים הבולטים והחשובים ביותר בכל בית שני ובפרט במטבח או באמבטיה.


רקע כללי על אבן שיש קיסר

אבן שיש קיסר למטבח נושאת במראה ייחודי מאד ויחד עם זאת מאד פשוט שיעניק לבית אווירה שלווה רגועה ונעימה. שיש אבן קיסר או כפי שרבים נוטים לכנותה "שיש קיסר", הינה למעשה תוצרת ישראלית וייחודה המרכזי נובע מרמת הניצול המקסימאלית של כלל רכיביה, שהופך אותה למעשה למשטח עבודה חזק עמיד ואיתן. ההרכב של משטחי שיש אבן קיסר כולל 95% קוורץ, הלא הוא מינרל טבעי ליצירת אבנים, ומחמישה אחוזים נוספים של פיגמנטים ופוליאסטר, שגם הם מהווים תרכובות טבעיות. 
יתרונות ותכונות של אבן שיש קיסר

שילוב החומרים של שיש קיסר למטבח או לחדרי האמבט מאפשר כיום לשלוט בצורה מלאה במרקם ובגוונים של האבן. חברת שיש אוהד למטבחים מזמינה אתכם עוד עתה ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות על ידי מיטב המומחים בענף השיש שצברו לא מעט ניסיון ובקיאות גדולה בתחום. קולקציית אבן הקיסר של החברה כוללת דגמים רבים ומגוונים כמו למשל קלאסיקו 2350, סופרמו 1600, מוטיבו L3100 , קונצ'טו  8310 ועוד רבים. חשוב להקפיד על שימוש נאות ותחזוקה נכונה על מנת ליהנות משימוש ארוך טווח ויעיל בשיש.


הוראות שימוש והגבלות

שיש קיסר למטבח לרבות כל הסוגים והדגמים בהם היא מגיעה, מחייבים תחזוקה שוטפת וניקוי על ידי חומרים מתאימים ונכונים. יש להימנע בתכלית האיסור מכל מגע עם סוגים שונים של מסירי שומנים קרים דוגמת סנט מוריץ, סודה קאוסטיק, אקונומיקה, סנו תנורים וכיוצא בזה. כדי להסיר כתמי שמן מהשיש, שאריות מזון, קפה, כתמי שפשוף של כלי מטבח ממתכת, יש לעשות שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים שיוצרו במיוחד עבור אבן קיסר דוגמת קיסרית או אסטוניש לניקוי אמבטיות של "יעקובי".


ממה חשוב להימנע?

מעבר לניקוי משטחי השיש חשוב להקפיד להימנע מהנחת סירים חמים ישירות על המשטח כמו גם תבניות חמות שזה עתה יצאו מהתנור, מיחם, טוסטר, כיריים ניידות, פלטת שבת, מנגל חשמלי וכדומה. כמו כן אין יש להימנע משימוש במשטח שיש קיסר כמשטח עבודה לחומרי בניין, אין לעמוד על משטחי השיש, לעלות עליהם במיוחד באזור של החיבורים

הזמינו ישירות מהמפעל וחיסכו פערי תיווך של אולמות התצוגה!!!

 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..