שיש קיסר מחירון

 מחירון ולא רק לרכב
כשאנחנו חושבים על מחירון אנחנו מיד חושבים על רכבים. כי ברגע שאנחנו שוקלים להחליף את הרכב המשפחתי מיד אנחנו רצים לאינטרנט לבדוק את מחירון יצחק לוי ולפיו להגדיר את המחיר שנבקש על הרכב שלנו. אבל למעשה מחירון יש כמעט לכל מוצר, ודאי אם מדובר במוצר שמצריך אישורים ושרק מי שמורשה ומוסמך יכול למכור אותו. אז לפני שאתם קופצים על כל מבצע שיש תבדקו מחירונים. זה נכון ברכבים ובאותה מדה ממש גם בבחירת משטח שיש חדש למטבח או לריצוף הבית.
 
מבצעים של שיש קיסר
שיש קיסר נחשב לאחד ממשטחי השיש המובילים במכירות בארץ ובעולם. מדובר בשיש סינטטי שמשולב מקוורץ טבעי ותוספת של פיגמנטים ופוליאסטר שמאפשרים לו חוזק, גמישות וצבעים מרהיבים ומיוחדים. כשבוחרים שיש קיסר מחירון הוא עוד שלב שמומלץ לעבור. אתם לא צריכים להסתפק במחיר שמציעים לכם באיזו חנות קיקיונית, אפשר ללמוד הרבה על סוגי השיש השונים ועל המחירים מבעוד מועד. אפילו דרך חיפוש ברשת האינטרנטית. מומלץ להגיע מוכנים, אחרי שכבר בדקתם את האיכויות של השיש והחלטתם מה חשוב לכם ואולי אפילו בדקתם את קטלוג שיש קיסר, מחירון השיש ואתם עכשיו פנויים לשמוע המלצות של מי שמבין בתחום ומה הם המבצעים האחרונים.
 
חשוב לקבל אחריות
מבצעים על שיש זה דבר נהדר, אבל אל על חשבון המקצועיות של הכנת השיש וחיתוכו. מי שמחשיב עצמו כבעל מקצוע ומומחה לשיש לא יחשוש לספק לכם אחריות של מספר שנים על השיש שאתם מזמינים אצלו. כי מדובר על מוצר שאמור לשמש לעבודה ולא רק ליופי ולהחזיק מעמד שנים רבות. אתם הרי לא רוצים לקנות שיש למטבח שיהיה מאוד יפה, אבל שתפחדו לחתוך  ולעבוד עליו. זה מפספס את המטרה. לכן, תחפשו מבצעים אבל תלכו על המקצוענים. אוהד תעשיות שיש למטבח לדוגמה היא חברה שאנשי המקצוע שלה כבר למעלה משלושים שנה בתחום. אוהד, מנכ"ל החברה, הוא למעשה ממשיך דרכו של דודו שהתחיל לייצר ולמכור משטחי שיש כבר בשנת 1979.
 
מה עוד חשוב לבדוק לפני רכישת שיש?
אחריות אמרנו, מחירון אמרנו. אז אם אתם בוחרים חברה מקצוענית, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהחיתוך יעשה בדיוק לפי המידות הרצויות וכך גם ההתקנה בפועל בבית שלכם. במצב כזה, לכם נשאר רק החלק המהנה, לבדוק כאן באתר החברה את מבחר הדוגמאות השונות, הצבעים המזמינים והמרקמים המיוחדים. ולבסוף לבחור את מה שהכי מדבר אליכם ומשתלב עם ארונות המטבח ושאר הבית. ולגבי המחיר? זה כבר תשאירו לנו לתת לכם את העסקה הכי משתלמת. כי כשבוחרים שיש קיסר מחירון הוא הרף העליון, אבל אפשר ורצוי להשיג מחיר נוח שמתאים לתקציב שלכם. יש כל כך הרבה אפשרויות שזה ממש לא מסובך. אז לא להתמהמה, להתקשר וליהנות אצלנו ממחיר מעולה ושירות אדיב. 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..