שיש קיסר מחירים

שיש כחול לבן
יש משהו אצלנו הישראלים, שתמיד אנחנו נחלצים זה לעזרת זה. כמו שלא מתעלמים מאיש זקן וחולה ברחוב, כך חשוב לנו לקדם את התעשייה הישראלית ולתמוך במוצרים כחול לבן. וזה לא צריך להסתיים בקניה של קוטג' בסופר מרקט, אפשר ורצוי לתמוך בתעשייה הישראלית גם בקניה של מוצרים יקרים יותר, כאלה שילוו אותנו בעתיד. מוצרים שאנחנו מקבלים החלטה לגביהם רק כשאנחנו עושים שינוי מהותי בחיים כמו מעבר דירה או שיפוץ כללי. היום אני מדברת על שיש. כן, שיש שמשמש אותנו במטבח, בחדר האמבטיה ולריצוף הבית. כדאי לקנות שיש כחול לבן, יש לנו במה להתגאות.
 
איזה סוג שיש הוא כחול לבן?
שיש אבן קיסר הוא פרי של פיתוח ישראלי. פיתוח של ששי סינתטי שאמור לשפר את המוצר שהלקוח מקבל. כי השיש הזה נפלא גם במראה וגם בעוצמות שלו. השיש הזה יכול לאפשר לכם משטח הומוגני בצבעו, בלי הכתמים שמאפיינים שיש טבעי. הכל בהתאם לטעם ולהעדפות שלכם. שיש מאבן קיסר מספק לכם מוצר שיחזיק מעמד שנים רבות וארוכות, הוא גם חזק וגם עמיד יותר משיש טבעי. הוא יכול להתמודד בקלות עם דברים חמים שמונחים עליו ולא ניתן לשרוט אותו בקלות. אין מה לומר, מדובר על שיש איכותי והשקעה מוצלחת בשבילכם במקביל לתרומה למשק הישראלי, בקנותכם מוצר כחול לבן.
 
ומה לגבי המחירים?
אחד הדברים שישראלים רבים חוששים מפניו בקנותם ממגוון המוצרים כחול לבן הוא המחיר הגבוה. למה לי לתרום לתעשייה הישראלית אם אני יכול לקנות מוצר איכותי לא פחות במחיר נמוך יותר רק כי הוא תוצרת חוץ? האמת
הגיון בריא עומד מאחורי השאלה הזו. אלא שלפחות בנושא של שיש קיסר זה לא המצב. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח, כשבוחרים שיש קיסר מחירים שתתקלו בהם לא גבוהים יותר ממוצרים תוצרת חוץ. כי יש מקומות וזה אחד מהם ששביעות הרצון של הלקוחות היא הדבר הראשון במעלה ורק אחר כך הרווחיות. כך שניתן לצמצם מחירים משמעותית ולאפשר לכם את כל הטוב שיש למוצרים כחול לבן להציע במחירים אטרקטיביים. מוצרים כחול לבן עם אבא ותו תקן כמו שצריך בלי להרגיש רע שהוצאתי יותר כסף. אז אם קונים שיש קיסר מחירים לא צריכים להדאיג אתכם.
 
ומה לגבי המגוון?
אני לא מצטמצם כשאני הולך רק על מוצרים כחול לבן? ממש לא. במקרה של שיש אבן קיסר, זה מוצר מוביל הן בארץ והן בחוץ לארץ, כך שמה שטוב לתושבי חוץ ברור שטוב גם לך. הוא עוד בכל התקנים והכי חשוב הוא מגיע במבחר אדיר של אפשרויות. בניגוד לשיש טבעי שמגיע בצבעים שהצבע מספק, עם שיש קיר תוכלו להתפרע וליהנות משיש ורוד, ירוק או כחול. כאן אצלנו באתר תוכלו להתרשם מכל המגוון הגדול של שיש קיסר. פשוט כנסו לקטלוג ותבחרו מה שאתם אוהבים. אל תשכחו להתקשר אלינו ולקבל את ההצעה המעולה שיש  לנו בשבילכם.
 
 
 
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..