שיש קיסר

 
שיש קיסר פריט חובה בכל מטבח
התקופה שלנו המטבח כבר מזמן לא מהווה רק חדר בעל שימוש פונקציונאלי. ולראיה השינויים בעיצוב חלל הבית ובכללם המטבח. בעבר היה נהוג להפריד את המטבח משאר הבית, חדר נפרד וסגור בעל ארבע קירות. רק עקרת הבית הייתה מבלה שם את עיקר זמנה. עם השנים המטבחים הפכו יותר ויותר פתוחים ואנשים מתגאים להציג את מרכולתם לראווה. המטבח כבר חלק מהסלון, אין חדר נפרד, לפעמים אפילו מדובר בחלל אחד גדול. בכל מקרה, הסלון וחלל הישיבה נכנסו למטבח והמטבח לסלון כשזה המצב אי אפשר לעצב בצורה מושקעת ויוקרתית את הסלון ולהזניח את המטבח. צריך אם כן למצוא עיצובים וציוד שיהיה גם יפה למראה, מעוצב ומושקע אך מבלי לוותר על האיכויות הפונקציונאליות, השימושיות. כי בכל זאת מבשלים פה.
הזמינו ישירות מהמפעל.
וחסכו פערי תיווך.
מה יעזור לי להגיע לרמת מטבח איכותית?
שיש ברמה גבוהה. שיש שיכול למלא את שתי הפונקציות – גם יפה וגם אופה. גם מעוצב לפי המילה האחרונה בתחום העיצוב וגם נוח לעבודה ובעל חוזק ועמידות לשנים קדימה. אחד מסוגי השיש המעולים שמספקים בדיוק את זה הוא שיש קיסר. מדובר בשיש סינתטי בפיתוח ישראלי שמשלב את החוזק של הקוורץ עם פולימרים ליצירת גוונים נפלאים ויצירתיים וליצרית משטח עבודה אטום למים ופחות רגיש לשריטות משיש טבעי. אם אתם מתעניינים ברכישת שיש קיסר קטלוג מפורט תוכלו למצוא באינטרנט עוד לפני הביקור בחנויות ובאולמות התצוגה. אחד המקומות שתוכלו להיחשף למגוון הרחב הוא כאן אצלנו באתר חברת אוהד תעשיות שיש למטבח, חברה המתמחה כבר שנים בייצור, התאמה, חיתוך והתקנה של משטחי שיש למטבחים.
 
מה חשוב לי לזכור בבחירת שיש?
השימוש הצפוי במשטח השיש יכול וצריך להיות פרמטר מרכזי בבחירת סוג השיש. אצל אוהד תעשיות שיש למטבח תמצאו מבחר של סוגי שיש ואת כל הצבעים, הדוגמאות והמרקמים של כל אחד מהם. תוכלו ללמוד יותר על הסוגים השונים ולהבין איזה סוג מתאים יותר לריצוף ואיזה למטבח או לחדר אמבטיה. אם אתם מחפשים שיש למטבח, שיש קיסר הוא פתרון מצוין. ואם החלטתם ללכת על שיש קיסר קטלוג יעזור לכם לבחור את הצבע הרצוי לכם. עם זאת, קחו בחשבון ששיש מבריק יותר נוטה להתעמעם עם הזמן, כך שהוא יכול להיות פחות מוצלח למטבח שמבשלים בו הרבה.
 
האם מחיר גבוה מעיד על איכות גבוהה יותר?
לא בהכרח. יש פה ענין גם של ביקוש מול היצע. בשיש קיסר למשל הגוונים המבוקשים יותר הם הבהירים, אנשים בכל זאת מעדיפים את הקלאסי, המוכר והפרקטי. אין זה אומר כלום על איכות השיש הלבן מול אותו שיש בגוון אדום או כחול. ולפעמים בדיוק הדגם שאתם רוצים בו נמצא במבצע, מצוין. אל תחשבו פעמיים, אם בדקתם את החברה והיא מוסמכת לעסוק בשיש, פשוט תלכו על זה.

השאירו פרטי התקשרות בטופס בראש העמוד ותיהנו מהצעת מחיר משתלמת במיוחד!!
 
 |  רח' סחרוב 9, ראשון לציון  |  03-9415654

אוהד תעשיות שש למטבח

FacebookGoogle+
..